• Teljes munkaidős
  • Keszthely

Keszthely + home office (Nivotica Kft.)

Munkatársat keresünk

Full-stack fejlesztő

pozícióba

A Magyar Agrár Csoport a terményvédelmi, agrárkereskedelmi piac elismert, tőkeerős szereplője nemzetközi partnerkörrel és stabil piaci hátérrel. A csoport informatikai fejlesztéssel foglalkozó tagja, a keszthelyi Nivotica Kft. tapasztalt full-stack fejlesztőt keres.

Főbb feladatok, munkák

  • komplex rendszerfejlesztési projekten való részvétel Kotlin + Angular alapon
  • meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében, valamint új projektek back-end oldali megvalósításában való részvétel
  • egyedi megrendelések alapján szoftverfejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban
  • új komponensek fejlesztése, tesztelése
  • dokumentáció kezelése
  • szoros együttműködés a front-end fejlesztő kollégákkal
  • junior munkatársak mentorálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum 2-3 év back-end fejlesztői tapasztalat ideális esetben Kotlin/JAVA környezetben
  • minimum 1-2 év front-end fejlesztői tapasztalat ideális esetben Angular, esetleg ReactJS vagy Vue.JS keretrendszerben
  • a szoftverfejlesztési elvek, az objektum-orientált programozás (OOP), keretrendszerek és a technológiák jó ismerete
  • SpringBoot, JPA, Hibernate ismerete
  • magabiztos Git használó vagy (GitLab)
  • relációs adatbázisok ismerete
  • jó problémamegoldó képesség, precizitás, szakmai igényesség, nyitottság a fejlődésre és csapatjátékos szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Csapatmunka-tapasztalat (3+ fős fejlesztői csapat)
  • PrimeNg, RxJs és NgRx ismerete
  • Nagy méretű és/vagy nemzetközi projektben való részvétel
  • REST API ismerete
  • NoSQL tapasztalat
  • Docker ismerete
  • JIRA, AWS Cloud solution: AWS S3, EC2, RDS tapasztalat
  • Rendszergazdai ismeretek

Amit kínálunk

  • részben otthonról is végezhető munka, heti két nap megjelenés mellett a keszthelyi irodánkban
  • versenyképes, régiós szinten kifejezetten magas bérezés
  • stabil vállalat
  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó csapat, támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
  • önállóság

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat

  • Minimum 1+ év szakmai tapasztalat. Kezdők jelentkezését sajnos nem tudjuk fogadni.

Munkavégzés helye

Hibrid távmunka: minimum heti két nap a keszthelyi irodánkban (8360 Keszthely, Kossuth Lajos u. 35.), emellett igény esetén home office.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed az oldal alján található „Jelentkezés a hirdetésre” gombra kattintva, vagy küldd el önéletrajzod a tamas.kovari@nivotica.com e-mail címre.

Reméljük, hamarosan a Nivotica csapatában üdvözölhetjük majd!

Kérjük, töltse fel Önéletrajzát, lehetőleg PDF formában!
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi szabályzatot