• Teljes munkaidős
  • Keszthely

Keszthely + home office (Nivotica)

Munkatársat keresünk

Mobil fejlesztő (natív Android és iOS)

pozícióba

A Magyar Agrár Csoport a terményvédelmi, agrárkereskedelmi piac elismert, tőkeerős szereplője nemzetközi partnerkörrel és stabil piaci hátérrel. A csoport informatikai fejlesztéssel foglalkozó tagja, a keszthelyi Nivotica Kft. tapasztalt mobilfejlesztőt keres.

Főbb feladatok, munkák

  • mobil alkalmazások fejlesztése, fejlesztői tesztelése (emulátoron, valós eszközökön)
  • szoros együttműködés a back-end fejlesztő kollégákkal (pl. REST API-k bekötése)
  • részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • tervezés, fejlesztés és code review csapatban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • részt vettél mobil alkalmazások fejlesztésében
  • több éves igazolt natív Android és iOS fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel
  • a fejlesztéshez Kotlint és Swiftet használsz
  • Stabil GUI fejlesztői és objektum orientált nyelvi alapokkal rendelkezel
  • Webservice, REST API, JSON, XML ismeret
  • Magabiztos Git vagy Gitlab használat
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Digitális csatornák terén szerzett tapasztalat
  • Alkalmazásboltok működésével és elvárásaival kapcsolatos ismeretek (Google Play, Apple App Store)
  • UI tesztelési tapasztalat
  • Portálok, webshopok, weboldalak, webalkalmazások frontend fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Angular 13+ ismeret
  • HTML5/CSS3/JavaScript (ES6+)/TypeScript/RxJS tudás
  • JIRA, AWS tapasztalat
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • részben otthonról is végezhető munka, heti két nap megjelenés mellett a keszthelyi irodánkban
  • versenyképes, régiós szinten kifejezetten magas bérezés
  • stabil vállalat
  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó csapat, támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
  • önállóság

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat

  • Több év valós natív mobilfejlesztői tapasztalat. Kezdők jelentkezését sajnos nem tudjuk fogadni.

Munkavégzés helye

Hibrid távmunka: minimum heti két nap a keszthelyi irodánkban (8360 Keszthely, Kossuth Lajos u. 35.), emellett igény esetén home office.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed az oldal alján található „Jelentkezés a hirdetésre” gombra kattintva, vagy küldd el önéletrajzod a tamas.kovari@nivotica.com e-mail címre.

Reméljük, hamarosan a Nivotica csapatában üdvözölhetjük majd!

Kérjük, töltse fel Önéletrajzát, lehetőleg PDF formában!
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi szabályzatot